LT | EN
 
!Bookmark here
ATGAL Į TITULINĮ PUSLAPĮ

PROJEKTAI

MŪSŲ ATLIEKAMOS PASLAUGOS

JŪSŲ SVETAINĖS GAMYBOS KAINOS NUSTATYMAS

PASLAUGŲ KAINOS

KONTAKTAI

     
   
     
   
 

KAINOS 

Mūsų unikalus dizaino ir programines įrangos kūrimas yra specialiai atliekamas, kad patenkintų visus Jūsų projekto reiklavimus. Kadangi tie reikalavimai būna skirtingi, skirtingiems dizaino tipams bei programavimo ir progrminės įrangos kūrimui, prašome susisiekti su mumis ir užklausti mus apie galimą, konkrečiai Jūsų interneto svetainės gamybos kainą.

Mes siūlome aukščiausios kokybės paslaugas lydimas puikaus klientų aptarnavimo už tikrai pagrįstą kainą. Mūsų patirtis rodo, kad didelės kompanijos nustato tris – penkis kartus didesnes kainas, nei musų. Mes manome, kad Jūs tikrai pastebėsite, kad mūsų darbai yra tikrai neprastesni (o dažnai netgi nuostabūs), bet už mažesnę kainą, nei Jūs sumokėtumėte kitur. Mes neplanuojame teikti išskirtinai aukštos kokybės dizano ir programavimo bei klientų aptarnavimo paslaugų už pačią žemiausią kainą. Jei mes tai darytume – mes nesiektume viršyti Jūsų lūkesčių – mes paprasčiausiai paimtume pinigus ir viskas. Mes vykdome mūsų susitarimus. Tai reiškia, kad Jūs neturėsite nemalonių siurprizų iš mūsų pusės.


Mes siekiame užtikrinti mūsų klientams sąžiningas ir pagrįstas web dizaino bei programinės įrangos kūrimo kainas. Kad nustatytumėm realią Jūsų interneto svetainės kūrimo darbų vertę (arba Jūsų egzistuojančios interneto svetainės perdarymo darbų vertę), mums reikėtu su Jumis aptarti šiuos dalykus:

Funkcionalumas
Kokias praktines verslo funkcijas Jūs tikitės, kad Jūsų svetainė atliks, ar į tai įeina tiesiog reklama, arba klientų mokymas ir pan. Kai kurios funkcijos reikalauja žymiai daugiau darbo laiko (ir pinigų) negu kitos, todėl jos turi būti atitinkamai pasvertos ir atsižvelgta į Jūsų biudžetą, skirtą Jūsų interneto svetainės sukūrimui.

Interneto Svetainės Dizainas

Koks stilius ir tonas geriausiai reprezentuos Jūsų verslą ir įmonę? Atsakymas į šį klausimą vaidiną esminį vaidmenį nustatatant, kaip suprojektuoti reikiamą "išvaizdą ir jausmą" Jūsų klientams. Tiesiog griežtas verslo stilius? Stilingas ir artistiškas? Paprastas ir elegantiškas? Vizualiai patraukiantis dėmesį?

Jūsų Turima Medžiaga
Koks stilius ir tonas geriausiai reprezentuos Jūsų verslą ir įmonę? Atsakymas į šį klausimą vaidiną esminį vaidmenį nustatatant, kaip suprojektuoti reikiamą "išvaizdą ir jausmą" Jūsų klientams. Tiesiog griežtas verslo stilius? Stilingas ir artistiškas? Paprastas ir elegantiškas? Vizualiai patraukiantis dėmesį?

Interneto Svetainės Kūrimas Ir Programavimas
Per paskutiniuosius keletą metų MakroSprendimai Ltd. įrodė savo gebėjimą teikti savo klientams pirmaujančius pasaulyje e-komercijos sprendimus. Mūsų komanda turi visas technines žinias, patirtį ir ekspertizės galimybes, reikiamas bet kokios rūšies e-komercijos projektų vystymui. Męs esame įgalioti teikti savo klientams standartinius ir tik jiems pritaikytus e-komercijos vystymo sprendimus, kurie gali atitikti tų klientų biudžetą ir taip padėti jiems pasiekiant jų tikslus net esant žemoms kainoms.

Turinio Valdymo Programa

Kontroliuokite Jūsų svetainės turinį! Mes esame specializuotų Turinio Valdymo Programų (CMS) sprendimų ir integracijos su komerciniais projektais ekspertai ir mes esame pritaikę pasitvirtinusią praktiką ir metodus parenkant tinkamus turinio valdymo sprendimus. Sprendimų skalė priklauso nuo tokių faktorių, kaip atnaujinimų apimtis ir dažnis, taip pat personalo, sistemų ir procesų, kurie jau yra įdiegti Jūsų kompanijoje. Mes atsižvelgiame į Jūsų neatidėliotinas ir ateities reikmes, kai nustatinėjame atitinkamą sprendimą Turinio Valdymo Programos efektyvumui pagerinti.

Kalbėkite su mumis apie turinio valdymą! Kadangi teisingas sprendimas gali sumažinti Jūsų informacijos generavimo, organizavimo bei judėjimo kainą ir leisti jums sukoncentruoti savo dėmesį į tai, į ką jis turi būti sukoncentruotas – Jūsų verslą.


     
 
    Bet koks kopijavimas be mūsų raštiško sutikimo griežtai draudžiamas!
© UAB "Makrosprendimai", 2003-2009. Visos teisės saugomos.
Tel.: (8-5) 275 41 16     Faks.: (8-5) 203 20 60
El-paštas: