LT | EN
 
!Bookmark here
ATGAL Į TITULINĮ PUSLAPĮ

PROJEKTAI

MŪSŲ ATLIEKAMOS PASLAUGOS

JŪSŲ SVETAINĖS GAMYBOS KAINOS NUSTATYMAS

PASLAUGŲ KAINOS

KONTAKTAI

     
   
     
 
Daug svarbaus darbo interneto svetainės dizaine atsiranda dar prieš faktiškai darant dizainą. UAB "MakroSprendimai" padės Jums nustatant tikrą Jūsų interneto svetainės paskirtį, tiriant rinką, konkurentus ir bendrą Jūsų įmonės įvaizdį. Laimingas klientas visada reiškia gerą verslą ir jo augimą, todėl mes džiaugiamės galėdami patenkinti visus klientų lūkesčius, o kartais net nustebindami maloniais siurprizais. Mūsų specializacija - suteikti savo klientams nuoseklias, asmeniniu bendravimu pagrįstas ir draugiškai teikiamas paslaugas, kurių neteikia didelės kompanijos.

Kokia nauda iš svetainės, kurioje niekas nesilanko? Mes galime Jums padėti optimizuojant Jūsų interneto svetainę, kad interneto paieškos svetainės ją įtrauktų į savo "sąrašus". Mes taip pat galime Jūsų interneto svetainę užregistruoti daugybėje garsių interneto paieškos svetainių.
 
 

kroSprendimai, UAB yra pirmaujanti Europos Sąjungos web dizaino, programinės įrangos ir interneto sprendimų teikimo kompanija, plečianti savo veiklą Lietuvos, Europos ir JAV rinkoseeXTReMe Tracker Įmonė turi profesionalių, ilgametę patirtį turinčių programuotojų ir dizainerių resursus. Savo klientus mes visada vertiname išskirtininai, todėl siūlome pagrįstas programinės įrangos ir web dizaino kūrimo kainas, išskirtinę kokybę, patikimumą ir puikų klientų aptarnavimą.

Web dizaino, programavimo ir interneto svetainių projektų kūrimo bei įgyvendinimo paslaugos, kurias siūlo UAB "MakroSprendimai" yra visiškai pritaikomos prie Jūsų ir Jūsų Kompanijos reikmių. Mūsų aistra yra kurybiškai ir efektyviai pritaikyti pačias naujausias technologijas Jūsų verslo problemų ir uždavinių sprendimui. Mes mylime tai, ką mes darome ir mes jaučiame dideliį "kaifą" tai darydami!

Jūs galite pasirinkti mažą, tačiau efektyvią interneto svetainę, tiesiai "laiptais į viršų" iki stambaus masto veiklos interneto tinkle, arba bet kurį tarpinį variantą. Mūsų programinės įrangos ir dizaino profesionalai pavers Jūsų koncepcijas ir idėjas į labai efektyvią, į vartotoją orientuotą programinę įrangą ir web dizaino sprendimus. Kiekvienas asmuo dirbantis su Jūsų projektu turi plačią paslaugų teikimo privatiems ir verslo klientams patirtį.

Mes kreipiame ypatingą dėmesį į vaizdines ir struktūrines interneto svetainės dizaino detales ir mes "nekertame kampų", mes įsitikiname, kad mūsų sukurta interneto svetainė lengvai naviguojama ir greitai įkraunama. Jūs gaunate reguliarias žinias apie Jūsų projekto darbų eigą ir Jūs patvirtinate kiekvieną didesnį dizaino etapą prieš ji baigiant, todėl Jūsų interneto svetainė yra būtent tokia, kiokios Jūs norite. Mes Jus informuojame kiekviename Jūsų interneto svetaines projektavimo ir kūrimo žingsnyje apie tai, kaip vyksta darbai. Mūsų tikslas - sukurti ilgai trunkantį bendradarbiavimą su mūsų klientais, nesvarbu kokioje šalyje jie bebūtų.

Naudodami naujausius kompiuterinių technologijų įrankius mes siūlome išbaigtą ir rentabilią e-komercijos programinę įrangą bei svetainių projektų kūrimo ir įgyvendinimo sprendimus pažangiausių technologijų projektams mažoms, vidutinėms ir net stambioms įmonėms.

Mūsų projektuose plačiai naudojamos technologijos leidžia mums igyvendinti mažus, lengvai išbandomus ir funkcionaliai išbaigtus modulius – komponentus – kuriuos mes naudojame galutinio produkto surinkimui/sumontavimui. Savo kuriamiems projektams mes naudojame plačią šiuolaikinio dizaino, modeliavimo, vystymo ir testavimo įrankių gamą. Mes visada dirbame tik su legalia programine įranga.

UAB "MakroSprendimai" gali prefesionaliai sukurti e-komercijos sprendimą specialiai Jums - nuo bendro svetainės dizaino iki funkcionalios svetainės ir duomenų bazės programavimo ar prekių išsirinkimo-užsakymo internetu ("pirkėjo krepšelio").

Mes galime tiekti sprendimus visoms Jūsų interneto svetainių ir interneto tinklo reikmėms – svetainių dizainui, logotipų kūrimui, grafiniam dizainui, programinės įrangos kūrimui ir t.t. Suderinę mūsų įgudžius su pasiteisinusiomis naujausiomis technologijomis ir mūsų pačių know-how, mes esame įsitikinę, kad teikiame produktyviausius ir patikimiausius interneto sprendimus prieinamų ir rentatabilių metodų dėka.

     
 
    Bet koks kopijavimas be mūsų raštiško sutikimo griežtai draudžiamas!
© UAB "Makrosprendimai", 2003-2009. Visos teisės saugomos.
Tel.: (8-5) 275 41 16     Faks.: (8-5) 203 20 60
El-paštas: