Lithuanian English Russian
Į pagrindinį puslapįApie musPrekėsPaslaugosNuotraukų galerijaKontaktai
  Atstovaujame šiuos gamintojus:
 
 MAK
 RIAL
 TEAM DYNAMICS
 RONDELL
 McGARD
 


  Ratlankių
Konfigūratorius
Ratlankių konfigūratorius
 P R E K Ė S :  
 
Pagrindinė UAB „Jolgena" veiklos kryptis – didmeninė ir mažmenine prekyba ratlankiais, padangomis, ratų užraktais, ratlankių komplektavimo priedais bei aksesuarais. Visa tai įsigysite ratlankių centre „Monza“ Vilnuje, Savanorių pr. 139 ir mūsų verslo partnerių parduotuvėse bei salonuose.


 
 LENGVO LYDINIO RATLANKIAI:
 
Išimtinių platinimo sutarčių pagrindu atstovaujame šiuos gerai Europoje žinomus lengvojo lydinio ratlankių gamintojus: Mak, Rimstock/Team Dynamics, Rial, Rondell
 
 PADANGOS:
 
Continental, Good Year, Dunlop, Gislaved, Bridgestone ir kt. padangos. Modeliai ir kainos
 
 RATŲ UŽRAKTAI:
 

McGard Deutschland GmbH ratų užraktai garantuoja maksimalų Jūsų automobilio ratų saugumą. Visa McGard produkcija, ratų užraktai bei aksesuarai, atitinka ISO 9001:2000, ISO 14001, QS-9000 sertifikatų standartus. Tai – kokybiška ir tikrai patikima ratų apsauga nuo vagystės. Ieškokite McGard, kad nereikėtų ieškoti savo automobilio ratų!

Ratlankių centre taip pat rasite įvairių ratlankių komplektavimo priedų bei ratlankių aksesuarų (ventilių, sportinių ventilių, centravimo įvorių ir kt.)
 INFORMACIJA PIRKĖJAMS :  


Ratlankių centro „Monza“ pardavėjai – konsultantai padės teisingai pasirinkti ir suteiks visą Jus dominančią techninę informaciją, nuolat atnaujinamą tiesiogiai bendraujant su gamintojais.

Mūsų Centre.už visas prekes galėsite atsiskaityti ne tik grynaisiais pinigais, bet ir Visa Electron, Maestro, Eurocard/MasterCard, Ego banko kortelėmis ar pavedimu. Nuolatiniams klientams bei pirkėjams, įsigyjantiems didelius prekių kiekius ar perkantiems itin brangias prekes, taikome nuolaidas. Ratlankių centre „Monza“ visas prekes galima įsigyti išsimokėtinai.

Jeigu šiuo metu mūsų Centre neradote Jums tinkamų ar patinkančių prekių, užsisakykite jas iš katalogų. Tiesiogiai susisiekę su gamintojais, pasirinktus gaminius Jums pristatysime sutartu laiku ir apie tai pranešime Jums patogia forma 
Į pagrindinį puslapįApie musPrekėsPaslaugosNuotraukų galerijaKontaktai
  © 2004, UAB "Jolgena". Visos teisės saugomos.
E-sprendimas: MakroSprendimai
Monza Ratlankių centras: Savanorių pr. 139, Vilnius
Tel./Fax. 8 (5) 2388790, E-mail: info@ratlankiai.lt