Lithuanian English Russian
Į pagrindinį puslapįApie musPrekėsPaslaugosNuotraukų galerijaKontaktai
  Atstovaujame šiuos gamintojus:
 
 MAK
 RIAL
 TEAM DYNAMICS
 RONDELL
 McGARD
 


Ratai sudaro apie 25% automobilio paviršiaus. Taigi, ratlankiai neabejotinai įtakoja bendrą automobilio vaizdą. Jau seniai žinomi automobilių gamintojai savo prestižinius modelius puošia akiai maloniais lengvo lydinio ratlankiais. Statistiškai yra įrodyta, kad lengvo lydinio ratlankiai 85% atvejų yra pasirenkami dėl jų estetinio patrauklumo ar išskirtinio dizaino. Fotografai sako, kad nauji, tinkamai pritaikyti ratlankiai automobilį keičia taip pat, kaip mylimą moterį keičia papuošalai. Tačiau tikram automėgėjui tai nėra tik duoklė grožiui. Ratlankio geometriniai parametrai sąlygoja automobilio judėjimą posūkyje, jo dinamiką ir ekonomiškumą. Kuo lengvesni ratai, tuo automobilis lengviau ir švelniau rieda, mažiau apkraunamas vairo mechanizmas ir stabdžiai. Dėl specifinių lydinio savybių iš padangų geriau nuleidžiama šiluma, mažiau kaista stabdžių sistemos detalės, ratų stebulės ir guoliai.
 
 Monza Ratlankių centre įsigyti ratlankiai Jūsų automobilį pakeis neatpažįstamai.
 
Daugiau nuotraukų rasite mūsų nuotraukų galerijoje


  Ratlankių
Konfigūratorius
   
Ratlankių konfigūratorius

Išbandykite mūsų ratlankių centro „Monza“ siūlomus lengvojo lydinio ratlankius tiesiog čia, nepasitraukę nuo kompiuterio ekrano, ir įsitikinkite, kad tai ne tik patogu. Tai – patenkinta Jūsų aistra tobulinti ir kurti SAVO automobilį. Tai - unikali galimybė vizualiai keisti automobilio stilių akimirksniu. Keletas spragtelėjimį „pele“ - ir...trapus ir elegantiškas virsta agresyviu, pergalės trokštančiu laimėtoju, nepakeičiama klasika užleidžia vietą novatiriškam maksimalizmui.
Dėmesio!
Konfigūratorius nėra techninis ratlankių tinkamumo vadovas. Kai kurių modelių techniniai parametrai gali neatitikti Jūsų automobilio techninių charakteristikų. Tikslią informaciją bei atsakymus į visus klausimus gausite ratlankių centre „Monza“ (Savanorių pr. 139, Vilnius) arba informaciniu tel. +370 5 2388790.

Užeiti į ratlankių konfigūratorių

 
 
 N A U J I E N O S :  
 
MAK (Italija) pristato pirmąjį savo kaltinį ratlankį Forged – One 2004.07.09
Plačiau apie tai
Pakistane sulaikytas vienas iš "al Qaeda" lyderių 2004.07.09
Plačiau apie tai
Irakui panaikintos visos sankcijos 2004.07.09
Plačiau apie tai
Ronaldo ketina vesti naująją draugę 2004.07.09
Plačiau apie tai
Brazilas pereina iš Romos į Turino klubą 2004.07.09
Plačiau apie tai
 


 
Į pagrindinį puslapįApie musPrekėsPaslaugosNuotraukų galerijaKontaktai
  © 2004, UAB "Jolgena". Visos teisės saugomos.
E-sprendimas: MakroSprendimai
Monza Ratlankių centras: Savanorių pr. 139, Vilnius
Tel./Fax. 8 (5) 2388790, E-mail: info@ratlankiai.lt